Травма комунізму

Книга «Травма комунізму» пропонує розповіді про складні десятиліття історії від науковців зі США, Чехії, Хорватії, Грузії, Угорщини, Польщі, Словаччини та України.

Видання є результатом багаторічної співпраці між Українським католицьким університетом, Університетом Нотр-Даму та п’ятьма університетами Центральної та Східної Європи в межах «Партнерства католицьких університетів» (Catholic University Partnership). «Партнерство католицьких університетів» було засновано в 2003 році, щоб підтримати університети в посткомуністичних країнах у їхніх зусиллях плекати академічну досконалість, надихаючись досвідом та силою віри.

Натхненна дослідницьким проєктом «Віра і свобода» (Faith and Freedom) і конференцією CUP 2021 року та осмислена в контексті російського вторгнення в Україну в лютому 2022 року, збірка «Травма комунізму» презентує історії та особисті розповіді про травматичні десятиліття комуністичних режимів, пережиті авторами-дослідниками із Чехії, Хорватії, Грузії, Угорщини, Польщі, Словаччини та України.

Збірку, видану видавництвом УКУ, презентували 6 грудня на міжнародній панельній дискусії   Завантажити книгу «Травма комунізму» можна за посиланням, а переглянути видання у вебформаті можна тут.
Перегляд PDF файлу
РОЗГОРНУТИ
WordPress Video Lightbox Plugin