Міжнародний семінар з глобальної політики

Понеділок, 16 Травня 2016

12:00

На модулі «How to structure and teach IR» учасники міжнародного семінару з глобальної політики, мали нагоду обговорити концепцію «освіти протягом життя» (Lifelong Learning) і її розуміння, проаналізувавши основні досягнення і ключові проблеми у цій сфері в країнах ЄС та Україні. Також відбулася дискусія з приводу актуальних проблем втілення Болонського процесу і підвищення його ефективності, залежно від особливостей освітньої системи кожної з країн на основі лекції Домініка Сонляйтнера, наукового співробітника Інституту Східноєвропейських досліджень Вільного університету Берліна.
В рамках модулю представники ВНЗ Німеччини та України висловили свої погляди на питання відповідності стандартів вищої освіти та ринку працевлаштування в епоху цифрових технологій, а також роздумували над тим, яку роль відіграватимуть університети в майбутньому у контексті студій міжнародних відносин.