Прийом делегації з Університету Нотр-Дам (США)

Одразу після випускних урочистостей стіни університету прийняли делегацію з Університету Нотр-Дам, яка приїхали, щоб вручити нагороду митрополиту й архієпископу, Президенту УКУ, члену Міжнародної ради Міжнародного інституту етики та проблем сучасності, владиці Борису Ґудзяку. Під час урочистого ланчу провідний американський та український виші також підписали меморандум про співпрацю та обговорили, як міжрелігійний діалог може зміцнити громадянське суспільство на симпозіумі “Faith and Freedom: strengthening civil society through inter-religious dialoge”.
Перед урочистим ланчем, який УКУ організував для делегації з Нотр-Даму, друзів та медіа, до присутніх із вітальним словом звернувся Декан факультету суспільних наук УКУ, Директор Міжнародного інституту етики та проблем сучасності, Володимир Турчиновський. Він запросив до перегляду двохвилинної стрічки, яку у вересні 2017 року підготував Університет Нотр Даму під час візиту до УКУ на конференцію католицьких університетів. Назва стрічки «Fighting for the freedom of thought» відсилає до України часів Революції Гідності. У двох хвилинах відео розповідає не лише про події в країні у 2013–2014 роках, а і про іншу історію — солідарності, взаємопідтримки та невтомної праці для того, щоби зміни не пройшли безслідно. Дякуючи Університету Нотр-Дам за підтримку, Володимир Турчиновський запросив до слова президента Університету Нотр-Дам, о. Джона Дженкінса.

Президент одного з провідних католицьких вишів світу зауважив, що відзначити самовіддане та вірне служіння владики Бориса є для нього честю. «В умовах численних викликів архиєпископ Борис Ґудзяк зробив Український католицький університет центром культурної думки та християнського свідчення, а також майданчиком для формування покоління українців, спроможних своїми цінностями та служіннями змінити країну на краще. Разом із цим він рішуче та віддано провадив пастирську опіку для вірних Української католицької церкви» — сказав він.