Про інститут

Buillding of the UCU

Мета Міжнародного інституту етики та проблем сучасності Українського Католицького Університету – стати ресурсним центром зразкових етичних досліджень, викладання та дискурсу з можливістю розробки нових моделей та закономірностей розвитку в соціальній, політичній та діловій сферах, освітньому та культурному житті, що мають включати моральні принципи та цінності. Така діяльність розпочалась 1 березня 2013 року з інавгураційною конференцією новоствореного Міжнародного інституту етики та проблем сучасності.

З початку своєї діяльності IIECI зосередився на таких основних напрямках діяльності:

• – Конференції;
  • – Створення міжнародної етичної мережі;
  • – Заснування стипендій IIECI;
  • – Літні філософські школи;
  • – Воркшопи та теми світової політики;
  • – Дослідницькі та громадські проекти;
  • – Розвиток ініціатив та стартапів;
  • – Розвиток дослідницької бібліотеки IIECI;
  • – Видавнича діяльність;
  • – Відеопродукція.

Міжнародна рада

У 2012 році була створена Міжнародна рада інституту, до якої увійшли відомі науковці з США / Іспанії, Німеччини, Польщі, Франції / Канади, Лівану та України. Міждисциплінарна колегія IIECI включає фахівців у галузі етики, філософської антропології, теології, політичних наук, соціології релігії, моральної теології, історії та права.

Рада IIECI складається з 9 членів, включаючи:

Наша команда

Володимир Турчиновський

Директор Міжнародного інституту етики і проблем сучасності УКУ
Доктор філософії (Ph.D.), кандидат філософських наук
Декан факультету суспільних наук УКУ.

Максим Колиба

Керівник проектів і програм

Ольга Матійчук

Керівник проектів і програм