Конференція в Джорджтаунському університеті та лекція Владики Бориса

У зв’язку із наданням Православній Церкві України автокефалії в жовтні 2018 року та повернення Київської митрополії під юрисдикцію Константинопольського патріархату, 25 жовтня 2019 року у Джорджтаунському університеті  відбудеться конференція “Православна церква України: еклезіологічний, екуменічний та геополітичний виміри”.

В конференції візьмуть участь члени Міжнародної ради Інституту – Владика Борис (Гудзяк), Хосе Казанова, Олег Турій, Андрій Костюк, директор Інституту Володимир Турчиновський.

Після конференції, програму якої Ви можете побачити за посиланням, відбудеться лекція Владики Бориса “Католицька суспільна думка та демократичне громадянське суспільство в Україні”.

Вебінар «Усі ми брати. Чиї ми діти?»

Вебінар «Усі ми брати. Чиї ми діти?» (на основі енцикліки “Fratelli Tutti”) з Юрієм Підлісним,  завідувачем кафедри політичних наук, керівником програми «Етика-Політика-Економіка», доктором філософії

Вебінар “Чи пропонує соціальне вчення Церкви альтернативу основним ідеям лібералізму та марксизму?”

В рамках проекту “Католицька суспільна традиція задля суспільного впливу” (CST for Impact) продовжуємо серію факультетських семінарів The Social, the Ethical, the Spiritual. Запрошуємо на вебінар Андрія Костюка директора Школи права УКУ, керуючого партнера KPLT. Attorney at Law на тему “Чи пропонує соціальне вчення Церкви альтернативу основним ідеям лібералізму та марксизму?”

WordPress Video Lightbox Plugin