Конференція в Джорджтаунському університеті та лекція Владики Бориса

У зв’язку із наданням Православній Церкві України автокефалії в жовтні 2018 року та повернення Київської митрополії під юрисдикцію Константинопольського патріархату, 25 жовтня 2019 року у Джорджтаунському університеті  відбудеться конференція “Православна церква України: еклезіологічний, екуменічний та геополітичний виміри”.

В конференції візьмуть участь члени Міжнародної ради Інституту – Владика Борис (Гудзяк), Хосе Казанова, Олег Турій, Андрій Костюк, директор Інституту Володимир Турчиновський.

Після конференції, програму якої Ви можете побачити за посиланням, відбудеться лекція Владики Бориса “Католицька суспільна думка та демократичне громадянське суспільство в Україні”.

Круглий стіл “Церква та потреба нової суспільної етики”

У середу, 1 липня 2020 року відбувся англомовний круглий стіл на тему “Церква та потреба нової суспільної етики” (The Church and the Need for New Social Ethics). Подію спільно організували Паризька єпархія УГКЦ та Міжнародний інститут етики і проблем сучасності (МІЕПС) УКУ.

International Conference “Information Overload, AI, and Responsibility”

The International Institute for Ethics and Contemporary Issues (IIECI) and the Faculty of Social Sciences of the Ukrainian Catholic University will hold the International Conference “AI, Informational Overload and Responsibility”

WordPress Video Lightbox Plugin