Семінар “Сімейні цінності в школі”

29 січня в Києві відбувся спільний захід Інституту етики та проблем сучасності й Інститут родини та подружнього життя УКУ «Сімейні цінності в школі». Круглий стіл складався із двох частин. Впродовж першої виступили богослови та професор генетики.
о. Тарас Бабій, ректор Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім’ї святих Йоакима і Анни, розповів про Біблійний погляд на тематику сім’ї. Окрім цього, виокремив думку, яку важливо популяризувати серед молоді: подружжя та сім’я – це не те, що обмежує свободу і можливості людини, а, навпаки, те, що їх уможливлює.
Назарій Петрів, молодший науковий працівник Інституту родини та подружнього життя УКУ, зосередився на розумінні статевості та «гендеру» Церквою.
Юрій Мончак, директор Лабораторії молекулярної генетики та професор генетики медичного факультету МакГільського та Монреальського університетів, розповів про генетичне тло сексуальної орієнтації людини.
В другій частині заходу відбулась дискусія. Вчителі, богослови, фахівці, які займаються родинною тематикою, а також директори навчальних закладів поділились досвідом та напрацювали концепцію популяризації сімейних цінностей в школах.

WordPress Video Lightbox Plugin