Презентація книги “Розбудова миру” Дж. П. Ледерака

Вівторок, 25 Червня 2019

17:00

Книга “Розбудова миру” продовжує “крокувати” Україною! Раді запросити на нашу фінальну презентацію-дискусію у Львові разом з Український католицький університет UCuniversity у наступний вівторок, 25 червня, в Центр Шептицького о 17:00 в ауд. 302

Для участі просимо зареєструватись за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfxDcOWHZlgytjfDs0Iu5An6PR4LTeZfTma8bNctL3SMyDxYw/viewform

Будемо раді не тільки розповісти про книгу, а й заглибитись у розбудову миру!

Про книгу:

«Розбудова миру» – основоположна праця Дж. П. Ледерака у сфері розв’язання конфліктів та миробудівництва. Автор роз’яснює, чому важливо виходити за межі «традиційної» дипломатії, яка зазвичай покладається на топ-лідерів та діє у короткостроковій перспективі, й переходити до багаторівневого підходу, що наголошує на множинності миротворницьких ролей, довгостроковій перспективі та потребі створювати інфраструктуру, яка посилює ресурси всередині суспільства й підвищує ефективність впливів іззовні. Заключний розділ написаний Джоном Прендергастом, який на практиці застосовує Ледеракову концептуальну модель до конфліктів кінця XX ст. у країнах Африканського Рогу.

Книжка буде цікава всім, хто вже працює або планує працювати у сфері миробудівництва: організаторам і фасилітаторам діалогів, медіаторам, тренерам із трансформації конфліктів на різних суспільних рівнях, представникам організацій, що надають гуманітарну допомогу, аналітикам сфери конфлікту та примирення, політикам, що прагнуть до розбудови миру в державі, та студентам вищих навчальних закладів.